Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víno a cestovní ruch 2011 - 12

Příspěvky

Tisková zpráva č. 5

18. 1. 2012

Koncem roku 2011 vydalo Sdružení znojemských vinařů  v rámci projektu Přeshraniční spolupráce  "Víno a cestovní ruch" cyklomapu nazvanou "Znojemsko - Weinviertel" s podtitulem "Vinařské cyklotrasy".

 

Výzva - Aufforderung - vinařský mapa, projekt CZ 0139

1. 9. 2011

Sdružení znojemských vinařů vyzývá neziskové organizace a podnikatelské subjekty v oblasti Znojemska a Dolního Rakouska k podání návrhů na umístění loga a kontaktu na propagační materiál „Turistická vinařská mapa“ vydávaný v rámci projektu „Víno a cestovní ruch“. 
 
Znaimer Winzerverband fordert die Ungewinnorganisationen und Unternehmersubjekte im Znaimergebiet und Niederösterreichgebiet zur Vorschlägeanbietung auf die Plazierung des Logo und des Kontaktes auf das Proppagationsmaterial „Turistische Weinkarte“, das im Rahmen des Projekt „Wein und Reiseverkehr“ herausgeben wird.
 
 

Tisková zpráva č.4: Rakouští vinaři na Znojemsku

29. 8. 2011

Další akcí v rámci projektu Přeshraniční spolupráce s Rakouskem „Víno a cestovní ruch“ pořádanou Sdružením znojemských vinařů ve Znojmě a Weinstrasse Retz byla odborná exkurze rakouských vinařů do některých vinařství Znojemské vinařské podoblasti. Odbornou náplň a podrobný program připravil předseda Sdružení znojemských vinařů Ing. Jaromír Čepička, CSc v konzultaci s panem Gösslem z Weinstrasse Retz.
 

Exkurze rakouských vinařů na Znojemsko

15. 8. 2011

Program odborného tematického vinařského zájezdu do Znojemské vinařské podoblasti v rámci projektu Přeshraniční spolupráce s Rakouskem „Víno a cestovní ruch“, pořádaného SZV Znojmo dne 25. 8. 2011 pro rakouské vinaře.

 

Tisková zpráva č.3: Exkurze vinařů do Rakouska

19. 6. 2011

Další akcí v rámci projektu Přeshraniční spolupráce s Rakouskem „Víno a cestovní ruch“ pořádanou Sdružením znojemských vinařů ve Znojmě a Weinstrasse Retz byla ve čtvrtek 16. 6. 2011 odborná exkurze našich vinařů do čtyř vinařství  ve Weinviertelu.

 

Exkurze vinařů do Dolního Rakouska

12. 6. 2011

15.jpgV rámci projektu Přeshraniční spolupráce s Rakouskem jsme uspořádali  další

jeho součást (proběhla již Konference – 17.2., Beseda – 19.3.), odborný

tematický vinařský zájezd  do Weinviertelu dne 16. 6. 2011. Další aktivita a

součást projektu je zájezd rakouských vinařů 25.8.2011 k nám do Znojemské

vinařské podoblasti s navštívením vybraných vinařských firem. Poslední je vydání

vinařské cyklomapy. 

 

 

 

 

 

 

 

Tisková zpráva č. 2 – Beseda o trendech ve vinařství při Znojemském koštu

20. 3. 2011

Sdružení znojemských vinařů ve spolupráci s Weinbauverein Retz  uspořádali 19. března 2011 besedu na téma „Trendy ve vinařství Moravy a Dolního Rakouska. Beseda byla  reaĺizována v rámci Projektu Víno a cestovní ruch z Fondu malých projektů v rámci příhraniční spolupráce s Rakouskem.

 

Trendy ve vinařství Moravy a Dolního Rakouska

1. 3. 2011

Sdružení znojemských vinařů a Weinbauverein Retz požádají v rámci projektu Přeshraniční spolupráce s Rakouskem besedu..................

 

Tisková zpráva č.1: Konference „Víno a cestovní ruch“

22. 2. 2011

Takový byl název mezinárodní konference pořádané Sdružením znojemských vinařů (www.szv.estranky.cz ), Hospodářskou komorou ve Znojmě a Weinbauverein Retz realizované s pomocí Fondu malých projektů v rámci přeshraniční spolupráce s Rakouskem. Za značné pozornosti místních médií se setkání konalo v malé galerii Louckého kláštera ve Znojmě za účasti několika desítek vinařů a zájemců od nás i ze sousedního  Rakouska

 

Víno a cestovní ruch

10. 2. 2011

Pozvánka na přeshraniční konferenci, která se koná 17. února 2011 v Louckém klášteře ve Znojmě. Srdečně jsou zváni všichni zájemci o tuto zajímavou a rozvíjející se problematiku......